Regeneracja i naprawa narzędzi zgrzewających

Regeneracja i naprawa narzędzi zgrzewających

  • Post category:Nowości
  • Reading time:3 mins read

Regeneracja i naprawa narzędzi zgrzewających

Witamy w FMT – najlepszej firmie zajmującej się precyzyjną obróbką metali dla przemysłu spożywczego i opakowaniowego. Jeśli szukają Państwo niezawodnego rozwiązania dla konserwacji, naprawy i modernizacji płyt podgrzewających i zgrzewających, a także części zamiennych do maszyn pakujących typu traysealer i rolowych, to znaleźliście Państwo właściwego partnera.

Dzięki bogatemu parkowi maszynowemu może zaoferować kompleksową naprawę okularów zgrzewających, form czy narzędzi zgrzewających. Naprawiamy pęknięcia, napawamy ubytki, planujemy powierzchnię płyt podgrzewających folię. Nakładamy wielowarstwową powłokę teflonową aby zapewnić zgrzewanie opakowań bez przywierania. W płytach do maszyn Multivac i GEA CFS Powerpack wymieniamy elementy grzejne, czujniki i okablowanie.

Jeżeli jednak dana część nie nadaje się do naprawy wtedy nasi technicy przyjeżdżają do Państwa firmy aby zeskanować potrzebne narzędzia, takie jak stacja formowania, podstawa noża, płyta zgrzewająca a także wiele innych. Za pomocą przenośnego skanera 3D firmy Zeiss możemy tworzyć precyzyjne modele 3D ze zeskanowanych narzędzi i reprodukować je na naszych maszynach CNC.

nasi technicy przyjeżdżają do Państwa firmy aby zeskanować potrzebne narzędzia

Skanowanie znacznie skraca proces wymiarowania, co oznacza krótszy przestój produkcji w porównaniu z klasycznym ręcznym wymiarowaniem. Nasz zespół ekspertów jest również w stanie wykryć i naprawić błędy lub uszkodzenia na zeskanowanych częściach, aby zapewnić najwyższą jakość gotowego elemntu maszyny pakującej. Jesteśmy dumni z naszej oferty kompleksowego wsparcia dla Klientów, od technologii skanowania 3D i projektowania CAD, aż do produkcji części z naszych maszyn CNC.