Okular zgrzewający

Jednym z kluczowych elementów maszyny pakującej traysealer/rolowej/głębokotłoczącej jest okular zgrzewający, który utrzymuje tackę na swoim miejscu podczas procesu zamykania opakowania. Zazwyczaj składa się ono z prostokątnej ramy aluminiowej z silikonowym uszczelnieniem, które tworzy szczelne połączenie z górną folią podczas zgrzewania przez górną płytę. Powoduje to szczelne połączenie wokół brzegów tacki, co zapewnia jej szczelność. Wielkość i kształt okulara zgrzewającego są określane przez wielkość i kształt tacki lub opakowania, które są używane.

Okular zgrzewający
Okular zgrzewający wykonany na miarę

Okular zgrzewający wykonany na miarę

Okulary zgrzewające wykonujemy z najwyższej jakości aluminium na centrach obróbczych CNC firmy Haas. Zastosowanie technologii CNC zapewnia wysoki poziom precyzji i spójności w procesie produkcji, co jest ważne dla zapewnienia szczelnego zgrzewu tacki z folią. Po zakończonej obróbce materiału, przeprowadzamy dodatkowe procesy uszlachetniające aluminium, takie jak galwanizacja, Ma to na  celu zwiększenie trwałości i odporności na zużycie matrycy zgrzewającej.

Pasuje do każdej maszyny

Projektujemy i wykonujemy okulary i matryce zgrzewające do każdego typu maszyny rolowej/tray sealera/głębokotłoczącej. Możemy je dostarczyć razem z uszczelką silikonową. Nasze produkty są kompatybilne z maszynami takich producentów jak Multivac, Sealpac, Variovac, CFS Tiromat, CFS Powerpack, Reepack, Mondini i innych. 

Okulary i matryce

Zamów już teraz najwyższej jakości okular zgrzewający i skorzystaj z naszych rozwiązań szytych na miarę!

Potrzebujesz części zamiennych i nowych elementów do swojego traysealera lub maszyny pakującej głębokotłoczącej? A może chcesz zmienić format swojego opakowania? Daj nam znać, a my się wszystkim zajmiemy.