Narzędzia formujące i zgrzewające

Jesteśmy najlepszym dostawcą części zamiennych do maszyn traysealer i głębokotłoczących!

FMT l frezowaniecnc.eu to firma, która specjalizuje się w profesjonalnej obróbce metali dla branży spożywczej. Wysoka jakość, maksymalna precyzja, indywidualne podejście do każdego zlecenia, a także konkurencyjne ceny – to tylko kilka spośród licznych atutów, jakie charakteryzują nasze usługi frezarskie. Wykonujemy obróbkę skrawaniem różnych powierzchni, płaszczyzn oraz powierzchni kształtowych. Na nowoczesnych frezarkach numerycznych  firmy Haas i tokarkach CNC Mazak wykonujemy detale w ilościach od 1 sztuki do nawet kilku tysięcy. Usługę frezowania wykonujemy na podstawie powierzonej nam dokumentacji, jak również tworzymy projekt na potrzeby klienta. Nasz park maszynowy, doświadczeni projektanci oraz konstruktorzy są w stanie wykonać każdą formę, zestaw formujący, misę czy talerzyki formujące do maszyn Multivac, Webomatic, Reepack, Variovac, CFS, Powerpack, Tiromat, Sealpac czy Mondini

Projektuemy i produkujemy części nie tylko do maszyn pakujących. Wykonujemy części zamienne i nowe projekty dla branży spożywczej, mogą to być wałki, popychacze, osłony bezpieczeństwa, podstawy i oprawy noży krążkowych i poprzecznych. lejki i rynny. 

Oferujemy usługi z dziedziny inżynierii odwrotnej, która polega na tworzeniu dokładnych modeli 3D obiektów poprzez skanowanie ich za pomocą specjalnego skanera 3D renomowanego producenta z Niemiec firmy Zeiss. Skanujemy części u Klienta lub od niego otrzymane, a następnie korzystamy z oprogramowania do przetwarzania chmury punktów na siatkę trójkątów. Plik .mesh może być wykorzystany również w druku 3D i prototypowaniu. Możemy też przygotować model 3D CAD. Dzięki inżynierii wstecznej możemy w prosty sposób odtworzyć i zastąpić zużytą część do której nie ma dokumentacji. To dzięki inżynierii odwrotnej możemy skrócić czas wdrożenia narzędzi, tworząc nową dokumentację na bazie zoptymalizowanych części i podzespołów. 

Dzięki temu produkowane przez nas części do maszyn pakujących głębokotłoczących i rolowych są kompatybilne z maszynami Multivac, Webomatic, Reepack, Variovac, CFS, Powerpack, ULMA, Tiromat, Sealpac czy Mondini. Na życzenie możemy także zmienić podział stacji zgrzewającej i formującej. Na naszych frezarkach i tokarkach możemy wykonć narzędzia do nowego podziału, czy nowego opakowania. Zaprojektujemy i wyprodukujemy całość, od stacji formowania, poprzez wkładki formujące, płytę podgrzewającą czy zgrzewającą wraz z grzałkami i czujnikiem, pokrytą powłoką teflonową a na koniec dodamy okular zgrzewający. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów 24/7. 

Oferowane przez nas części zamienne zapewniają maksymalną wydajność i dyspozycyjność maszyn pakujących rolowych, głęboko tłoczących tray sealer czy zwykłych pakowaczek. Sprawdź nasze możliwości i rozpocznij współpracę już dziś.

Mateusz Grzybowski

W poszukiwaniu perfekcji

„Jako współzałożyciel i współwłaściciel naszej firmy, jestem dumny, że możemy zaoferować naszym Klientom wysokoprecyzyjne narzędzia formujące i części zamienne do maszyn pakujących traysealer oraz głębokotłoczących. Koncentrujemy się na dostarczaniu idealnych rozwiązań dla traysealerów takich producentów jak Variovac, Multivac, ULMA, CFS (Tiromat), Hilutec, Webomatic, Sealpac, Reepack, Mondini, Weber, Scandivac i wielu innych. Z pasją szukam nowych rozwiązań dla przetwórstwa i pakowania żywności, wykorzystując technologię CNC, aby produkować narzędzia formujące najwyższej jakości. Moim celem jest satysfakcja każdego naszego Klienta.”

Mateusz Grzybowski

Zamów już teraz najwyższej jakości narzędzia zgrzewające i skorzystaj z naszych rozwiązań szytych na miarę!

Potrzebujesz części zamiennych i nowych elementów do swojego traysealera lub maszyny pakującej głębokotłoczącej? A może chcesz zmienić format swojego opakowania? Daj nam znać, a my się wszystkim zajmiemy.