Płyty formujące i zgrzewające

Możemy zaprojektować i wykonać każdą płytę formującą czy zgrzewającą. Nasz zespół konstruktorów korzysta z oprogramowania CAD/CAM oraz skanera 3D firmy Zeiss. Sam proces obróbki odbywa się na maszynach CNC firmy Haas. Produkujemy i regenerujemy narzędzia podgrzewające folię oraz zgrzewające do maszyn pakujących, w tym do Skin Pack. Specjalizujemy się w produkcji narzędzi formujących, wkładek formujących, płyt zgrzewających, kopyt zgrzewających, okularów zgrzewających, talerzyków formujących do folii miękkich i twardych.

Dodatkowo regenerujemy płyty i narzędzia zgrzewające. Wymieniamy grzałki, okablowanie i czujnik temperatury. Sprawdzamy płaskość płyty, napawamy i szlifujemy uszkodzenia kontura. Na koniec nakładamy wielowarstwowa powłokę teflonową aby zapewnić nieprzywieranie folii podczas zamykania tacek.

Płyty formujące i zgrzewające
Kopyto zgrzewające Mondini

Zgrzewadło do każdej maszyny

Korzystamy z sond pomiarowych Renishaw – to one dają nam możliwość wykonywania detali z największą dokładnością (do 5 mikronów). Oferujemy usługi projektowe dla nowych pomysłów na opakowanie. Nasze doświadczenie w naprawie i produkcji części zamiennych  w tym narzędzi zgrzewających do maszyn głębokotłoczących i tray sealer producentów takich jak: Multivac, Variovac, Henkovac, Mondini, CFS, Tiromat, Cryovac, Webomatic czy Ulma – Traysealer , zapewniają nieprzerwaną produkcję w ponad 90 zakładach mięsnych i mleczarniach w Polsce i za granicą.

Teflonowanie płyt i narzędzi zgrzewających

Teflonowanie płyt formujących i zgrzewających to proces, który pozwala na zwiększenie wydajności i efektywności procesów pakowania na maszynach przemysłowych. Powłoki PTFE są wykorzystywane do zapobiegania przywieraniu folii do płyt zgrzewających i formujących, co przyczynia się do ciągłości procesu pakowania i zmniejsza produkcję odpadów.

Teflonowanie płyt i narzędzi zgrzewających

Zamów już teraz najwyższej jakości płyty formujące i zgrzewające i skorzystaj z naszych rozwiązań szytych na miarę!

Potrzebujesz części zamiennych i nowych elementów do swojego traysealera lub maszyny pakującej głębokotłoczącej? A może chcesz zmienić format swojego opakowania? Daj nam znać, a my się wszystkim zajmiemy.