Noże ramowe

Noże do traysealer stosowane są do zgrzewarek w przemyśle spożywczym, opakowaniowym. Podczas procesu zgrzewania element grzejny schodzi w dół i zgrzewa folię do tacki, równocześnie nóż opuszcza się i odcina nadmiar folii. Aby dokładnie odciąć nadmiar folii noże muszą być bardzo ostre. Dlatego oferujemy tylko solidne i ostre noże do traysealerów, które znacznie zmniejszają straty i poprawiają wydajność procesu pakowania. W przypadku wyboru materiału na noże formujące, dajemy możliwość wykonania hartowanych wersji do 58 HRC. Sprawdź nasze możliwości i rozpocznij współpracę. Nasze noże ramowe są idealnie dopasowane do maszyn producentów takich jak Multivac, Sealpac, Mondini czy ULMA.

U nas otrzymasz noże ramowe dla każdego typu maszyny pakowej: rolowej, tray sealer czy głębokotłoczącej. Oferujemy zarówno standardowe, jak i niestandardowe rozmiary oraz produkujemy noże precyzyjne dla wszystkich rodzajów przemysłów. Przekonaj się sam o wysokiej jakości naszych produktów!

Noże ramowe
Noże ząbkowe do tray sealer

Noże ząbkowe do tray sealer

Dzięki swojej trwałości oraz ostrości nasze noże ramowe są chętnie wybierane przez polskich i europejskich producentów wedlin i sera. Oferujemy również noże krążkowe, zabkowane i poprzeczne do wszystkich typów maszyn pakujących Multivac, Tiromat, Mondini, Sealpac, ULMA i Variovac. 

Nasze noże do traysealerów są dostępne w różnych kształtach, rozmiarach i konfiguracjach zębów. Jeśli dostarczysz nam przykładowy nóż oraz dodatkowe informacje na temat Twojego zastosowania lub obecnych problemów, zajmiemy się resztą.

 

Potrzebujesz naprawdę ostrego i trwałego noża ramowego?

Używając naszych noży ramowych do tray sealerów możesz być pewien, że wszystkie pozostałości folii zostaną precyzyjnie odcięte.