Skanowanie 3D inżynieria odwrotna

Skanowanie 3D ZEISS T-SCAN

Zeiss T-Scan to lekki laserowy skaner 3D nowej generacji, który oferuje wysoką precyzję i maksymalną łatwość obsługi. To niezawodny, ręczny system, który wykorzystuje nasza firma. Stosujemy go w inżynierii odwrotnej do odtworzenia narzędzi formujących i zgrzewających zeskanowanych u naszych Klientów. Przenośny, niezależny skaner laserowy T-SCAN hawk to system opracowany i wyprodukowany w Niemczech, który spełnia najwyższe przemysłowe standardy. Skaner ten oferuje dokładność pomiaru rzędu +/- 0,02 mm w całym zakresie pomiarowym.

Zastosowany moduł fotogrametrii pozwala na pomiar geometrii dużych i ciężkich obiektów, zachowując przy tym wysoką dokładność. Skaner 3D jest wyposażony w dwa źródła lasera: czerwone i niebieskie, dzięki czemu jest w stanie pobierać geometrię różnych struktur powierzchni, materiałów. Dodatkowo, może skanować 3D ciemne oraz lśniące obiekty, głębokie kieszenie i małe detale.

Wymiarowanie u Klienta

 

Jako najbardziej inowacyjna firma w branży oferujemy niezawodne rozwiązanie dla produkcji części zamiennych w przemyśle przetwórstwa i pakowania żywności (traysealery i maszyny do pakowania próżniowego firm Multivac, Webomatic, Variovac, Sealpac, Mondini, CFS Tiromat, Reepack). Nasi eksperci przyjadą do Państwa firmy i zeskanują potrzebne narzędzia, takie jak formy, płyty grzewcze i formujące oraz wiele innych. Dzięki tej technologii możemy precyzyjnie tworzyć modele 3D z zeskanowanych narzędzi i w najkrótszym czasie odtwarzać je w procesie inżynierii odwrotnej na naszych maszynach CNC. Gwarantuje to wykonanie idealnej kopii 1:1.

 Jesteśmy dumni z tego, że oferujemy naszym Klientom kompleksowe wsparcie, począwszy od technologii skanowania 3D Made in Germany  i projektowania CAD, aż do produkcji części zamiennych na naszych maszynach CNC.

Wymiarowanie u Klienta
Skanowanie 3D inżynieria odwrotna

Od modelu do gotowego detalu

Dzięki naszym specjalistom z dziedziny 3D skanowania i modelowania, jesteśmy w stanie dokładnie zrozumieć i odwzorować strukturę, funkcje i właściwości różnego rodzaju produktów i części. Wykorzystując najnowsze technologie skanowania i oprogramowanie do obróbki danych, jesteśmy w stanie dokładnie zrekonstruować modele 3D, dokumentację techniczną i specyfikacje materiałowe. 

 Możemy również pomóc w naprawie, modernizacji i utrzymaniu maszyn i urządzeń przemysłowych poprzez dokładną analizę i rekonstrukcję części. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu w dziedzinie inżynierii odwrotnej, jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom szybką reakcję na awarie, zmniejszenie kosztów produkcji i zwiększenie efektywności procesów produkcyjnych.

Inżynieria odwrotna dla przetwórstwa i pakowania żywności

Potrzebujesz części zamiennych i nowych elementów do swojego traysealera lub maszyny pakującej głębokotłoczącej? A może chcesz zmienić format swojego opakowania? Daj nam znać, a my się wszystkim zajmiemy.