Narzędzia formujące

Świadczymy pełen zakres usług dotyczących urządzeń do pakowania i termoformowania. Specjalizujemy się w produkcji narzędzi formujących, wkładek formujących, płyt zgrzewających, kopyt zgrzewających, okularów zgrzewających oraz talerzyków formujących do folii miękkich i twardych. Narzędzia do maszyn tray sealer i głęboko tłoczących powstają dzięki użyciu zaawansowanego oprogramowania CAD/CAM oraz frezarek numerycznych firmy Haas. Nowoczesne automaty frezarskie w połączeniu z oprogramowaniem CAD/CAM pozwalają nam zaprogramować urządzenie z poziomu komputera i wykonać narzędzia formujące i zgrzewające z bardzo wysoką precyzją. Korzystamy z sond pomiarowych Renishaw – to one dają nam możliwość wykonywania detali z największą dokładnością (do 5 mikronów).

Narzędzia formujące
Najlepsze rozwiązanie do formowania

Najlepsze rozwiązanie do formowania

Oferujemy usługi projektowe dla nowych pomysłów na opakowanie. Chętnie odwiedzimy Państwa zakład i przedstawimy nasze rozwiązania z zakresu narzędzi formujących. Na miejscu zeskanujemy części do dorobienia/wymianya po powrocie do firmy wykonamy dla Państwa kopię 1:1. 

Nasze doświadczenie w naprawie i produkcji części zamiennych do maszyn głębokotłoczących i tray sealer producentów takich jak: Multivac, Variovac, Henkovac, Mondini, CFS, Tiromat, Cryovac, Webomatic, Sealpac, Reepack czy Ulma – Traysealer , zapewniają nieprzerwaną produkcję w ponad 90 zakładach mięsnych i mleczarniach w Polsce i za granicą.

Zmiana podziału formowania

W przypadku konieczności zmiany podziału stacji formującej, nowego rozmiaru tacek czy uszkodzenia samego narzędzia formującego jesteśmy do Państwa dyspozycji. Chętnie wykonamy nową misę, krzyżak czy narzędzie formujące. 

Zmiana podziału formowania

Zamów już teraz najwyższej jakości narzędzia formujące i skorzystaj z naszych rozwiązań szytych na miarę!

Potrzebujesz części zamiennych i nowych elementów do swojego traysealera lub maszyny pakującej głębokotłoczącej? A może chcesz zmienić format swojego opakowania? Daj nam znać, a my się wszystkim zajmiemy.