Usługi CNC

Usługi CNC

Frezowaniecnc.eu to firma, która specjalizuje się w profesjonalnej obróbce metali. Wysoka jakość, maksymalna precyzja, indywidualne podejście do każdego zlecenia, a także konkurencyjne ceny – to tylko kilka spośród licznych atutów, jakie charakteryzują nasze usługi frezarskie. Wykonujemy obróbkę skrawaniem różnych powierzchni, płaszczyzn oraz powierzchni kształtowych. Na nowoczesnych frezarkach i tokarkach CNC wykonujemy detale w ilościach od 1 sztuki do nawet kilku tysięcy. Usługę frezowania wykonujemy na podstawie powierzonej nam dokumentacji, jak również tworzymy projekt na potrzeby klienta. Sprawdź naszą ofertę – usługi cnc cennik i powiedz, czego potrzebujesz, a my z pewnością to wykonamy.

Usługi frezowania – zakres 

Oferujemy pełen zakres metod obróbki skrawaniem. Dla naszych Klientów z branż takich jak: maszynowa, transportu wewnętrznego, chemiczna, medyczna, farmaceutyczna, kosmetyczna czy przetwórstwa mięsnego, wykonujemy, m.in. takie części maszyn, elementy konstrukcyjne, jak: koła zębate, narzędzia zgrzewające i formujące, rolki toczne, prowadnice, ślizgi, krzywki prowadzące, elementy i osprzęt linii produkcyjnych, mieszadła oraz wiele innych, w zależności od potrzeb zleceniodawcy. Jeżeli na powyższej liście nie ma tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się, co możemy jeszcze dla Ciebie zrobić.

Usługi CNC

Wycinanie CNC – materiały podlegające obróbce

Świadczymy usługi CNC dla materiałów metalicznych i niemetalicznych, takich jak: 

 • stal nierdzewna 
 • stal powlekana 
 • stal kwasoodporna
 • stal konstrukcyjna
 • aluminium
 • mosiądz 
 • tworzywa sztuczne PA6, PTFE, POM-C, PE

Usługi frezowania CNC – zalety 

Usługi CNC mają szereg zalet, które powodują, że jest to technologia znacznie korzystniejsza i wydajniejsza w większości przypadków od metod konwencjonalnych. Do podstawowych walorów należą: 

 • Minimalizacja strat surowca – precyzyjny projekt umożliwia wykorzystanie materiału niemalże w 100%. Po obróbce nie pozostają elementy, które nie nadają się do wykorzystania. Dodatkowo, komputerowe sterowanie pozwala wyeliminować błędy i pomyłki, jakie mogłyby mieć w przypadku czynnika ludzkiego. 
 • Automatyzacja procesu – gwarantuje pełną powtarzalność w najmniejszych detalach. 
 • Najwyższa precyzja – niemożliwa do osiągnięcia w przypadku konwencjonalnych metod. 
 • Gładka powierzchnia cięcia – eliminuje konieczność wykańczania, szlifowania, etc. 

Profesjonalne usługi CNC – frezowaniecnc.eu 

Świadczymy usługi frezowania CNC na najwyższym poziomie dla wszystkich Klientów z kraju. Podejmujemy się rozmaitych zleceń, również bardziej skomplikowanych. Wieloletnie doświadczenie, nowoczesny park maszynowy, krótkie terminy realizacji oraz przystępne ceny usług, to kilka z licznych powodów, dla których warto nas wybrać. W razie jakichkolwiek pytań związanych z naszą ofertą, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Frezowanie CNC 

Frezowanie CNC jest jedną z metod obróbki skrawaniem i polega na obrabianiu nieruchomego przedmiotu, podczas gdy narzędzie frezarki wykonuje ruch obrotowy. Obracające się ostrza narzędzia ścinają wierzchnią warstwę części aż do uzyskania oczekiwanego efektu. Frezowanie CNC jest w pełni zautomatyzowane, zapewniając maksymalną precyzję wykonania.

Obróbka skrawaniem CNC 

Obróbką skrawaniem nazywany jest rodzaj ubytkowej obróbki, polegający na zdejmowaniu (skrawaniu) małych części obrabianego materiału. Usunięta warstwa materiału przekształcona jest w wiór. W zakres tej obróbki wchodzą takie usługi, jak frezowanie, toczenie czy szlifowanie. Technologia CNC umożliwia znacznie precyzyjniejsze i wydajniejsze wycinanie w stosunku, np. do użycia piły. Maszyny, które są używane do cięcia są wyposażone w komputer i sterowane numerycznie. Specjalnie przygotowane oprogramowanie steruje frezarką bądź tokarką i wykonuje cięcie automatycznie, czyli bez bezpośredniego udziału pracownika.

Toczenie CNC 

Toczenie CNC to kolejna z metod obróbki skrawaniem. W tym przypadku narzędzie obrabiające pozostaje nieruchome, natomiast materiał wprowadzany jest w ruch obrotowy. W odróżnieniu od tradycyjnego toczenia, toczenie CNC umożliwia uzyskanie detali o nietypowym kształcie, a nie tylko okrągłych. Oferujemy precyzyjne toczenie CNC. Specjalizujemy się w toczeniu metali w tym stali nierdzewnej, aluminium oraz tworzyw sztucznych. Nasz park maszynowy to nowoczesne tokarki CNC, automaty tokarskie, tokarko-frezarki pozwalają nam na wykonywanie najbardziej skomplikowanych elementów, wymagających wysokiej precyzji i powtarzalności.

Park maszynowy

Świadczymy usługi CNC na następujących maszynach: 

Frezarki CNC – Haas 

Frezarki CNC marki Haas to zaawansowane technologicznie maszyny, które dzięki wykorzystaniu komputerów pozwalają wyprodukować konkretne przedmioty. Potrzebne są oczywiście bloki materiału, a także odpowiednie dane w systemie chromatycznym. Firma Haas to jeden z największych producentów takich maszyn na świecie 

Tokarka CNC – Mazak 

Tokarka CNC pozwala na wykonywanie z różnorakich materiałów przedmiotów o złożonych i bardzo precyzyjnych formach. Obróbka metalu za pomocą tokarki CNC Mazak polega na sterowaniu komputerowym z intuicyjną obsługą, a następnie przyjaznym działaniu maszyny. Firma Mazak jest liderem w produkcji tego typu sprzętu. 

Frezarka konwencjonalna – Stürmer 

Frezarka konwencjonalna to maszyna, która jest dedykowana między innymi zakładom przemysłowym, a także obróbczym. Wysokiej jakości sprzęt marki Stürmer pozwala na komfortową obróbkę skrawaniem z zachowaniem najwyższej precyzji. 

Tokarka konwencjonalna – Poręba 

Tokarka konwencjonalna polskiego producenta Poręba pozwala na dokładną obróbkę skrawaniem. Głównym zastosowaniem urządzenia jest obróbka przedmiotów w kształcie brył obrotowych, na przykład kul, stożków, wałków, a także gwintów zewnętrznych i wewnętrznych. 

Wiertarka stołowa/kolumnowa – Bernardo, Cormak 

Wiertarka stołowa/kolumnowa to maszyna, której zadaniem jest wykonywanie wwiertów zarówno w drewnie, jak i w metalu. Dzięki wysokiemu momentowi obrotowemu, a także elektronicznemu wyświetlaczowi i bezpiecznej budowie świetnie sprawdzi się w zakładach rzemieślniczych, a także w serwisach. Producenci, tacy jak Bernardo, a także Cormak to uznane m.in. w branży stolarskiej marki. 

Przecinarka taśmowa CNC – COSEN 

Przecinarka taśmowa CNC to jedno z podstawowych narzędzi do obróbki. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii CNC możliwe jest idealne ustawienie parametrów obróbki przecinanych materiałów. Marka COSEN produkuje wysokiej jakości przecinarki taśmowe już od 1976 roku. 

Spawarka inwertorowa – TECNOTIG 205 

Spawarka inwertorowa jest szczególnym rodzajem spawarek elektrycznych. Źródłem prądu jest bowiem prostownik z wewnętrzną przemianą częstotliwości. Marka TECNOTIG produkuje w pełni funkcjonalny model TECNOTIG 205 AC DC, który może być wykorzystywany w wielu gałęziach przemysłu, między innymi w firmach produkcyjno-usługowych, w branży chemicznej, samochodowej, a także w warsztatach naprawczych i w lotnictwie. 

Giętarka do profili i kształtowników 

Giętarki do profili, a także kształtowników to specjalistyczne maszyny, które służą do zaginania metalowych elementów konstrukcyjnych. Opisywane urządzenie zapewnia szybką, łatwą, a także komfortową obróbkę. 

Szlifierka szczotkowa – Metallkraft 

Szlifierka szczotkowa to elektronarzędzie o wszechstronnym zastosowaniu. Urządzenie marki Metalkraft sprawdza się w wielu branżach przy obróbce metalu, a także charakteryzuje się wysokim poziomem ochrony użytkownika. 

Gwintownica elektryczna CNC 

Gwintownica elektryczna CNC to profesjonalne narzędzie skrawające, które pozwala wykonywać gwinty w materiałach takich jak: stal, aluminium i podobnych. Wspomniane urządzenie ma szerokie zastosowanie w przemyśle.

Usługi frezarskie – cena 

Wyceny każdego zlecenia dokonujemy indywidualnie. Na cenę mają wpływ m.in.: stopień skomplikowania, nakład, czas realizacji, koszty transportu, rodzaj materiału. Pracujemy, zarówno na powierzonych materiałach, jak i własnych, dlatego do kosztu usługi trzeba opcjonalnie doliczyć koszt zakupu materiałów. Na duże oraz stałe zlecenia oferujemy indywidualne rabaty. By uzyskać indywidualną wycenę na usługi frezowania, skontaktuj się z nami!

Jeśli potrzebujesz najwyższej precyzji i jakości w produkcji CNC, frezowaniu lub toczeniu, to właśnie u nas znajdziesz to, czego potrzebujesz! Daj nam znać o Twoich wymaganiach, a my wyprodukujemy dla Ciebie idealną część.