Talerzyki formujące

Jeśli potrzebują Państwo nowego opakowania termoformowalnego, to będziemy z Państwem ścisłe współpracować, aby zrealizować ten projekt. Dzięki najnowszemu oprogramowaniu CAD/CAM oraz zastosowaniu skanera 3D firmy Zeiss z łatwością zaprojektujemy i wykonamy każdy talerzyk formujący do maszyn Multivac, Variovac, Tiromat, Powerpack.

Jesteśmy w stanie wykonać wkład formy i wyprodukować próbki do zatwierdzenia przed produkcją ostatecznego narzędzia. Tworzymy nowe projekty, które są specjalnie dostosowane do Państwa potrzeb i pokazujemy projekt 3D wkładu formy przed jego produkcją.

 

Talerzyki formujące
Nowa wkładka formująca

Nowa wkładka formująca

Dostarczamy wkładki formujące do maszyn maszyn pakujących rolowych, tray sealer i głębokotłoczących. Jesteśmy w stanie sprostać każdemu zamówieniu. Ponadto możemy zaprojektować i wykonać foremki z krótkim terminem dostawy dla próbek opakowań. Nasza oferta pozwala na szybkie przetestowanie koncepcji nowej tacki oraz zoptymalizować produkcję. 

Specjalizujemy się w produkcji częsci zamiennych do maszyn pakujących tray sealer i rolowych. Projektujemy i produkujemy narzędzia formujące i zgrzewające, osłony noży, wałki noży, listwy. Wykorzystujemy najnowocześniejsze obrabiarki CNC firmy Haas oraz specjalistyczne oprogramowanie CAD/CAM najnowszej generacji, aby dostarczyć Państwu wysokiej jakości produkt w jak najszybszym terminie.

Od talerzyka formującego do tacki

Naszym Klientom oferujemy szeroki wybór wkładów formujących. Jesteśmy w stanie stworzyć spersonalizowane rozwiązania dla projektó nowych opakowań. Po omówieniu Twoich potrzeb w temacie nowej tacki, przedstawiamy Ci projekt 3D talerzyka formującego  do zatwierdzenia przed produkcją. Następnie wykonamy pozostałe talerzyki. jeżeli będzie to wymagane wykonamy również dostosowane do nowego kształtu i rozmiaru tacki narzędzie formujące i zgrzewające w tym okular i płytę zgrzewającą, nóż poprzeczny i prowadnice. 

Jak wygląda formowanie tacki? Folia jest podgrzewana, aby stała się miękka, a następnie jest wciągana do wnęki formy przez siłę ssącą. Następnie w wyniku kontaktu z chłodną powierzchnią formy plastik utwardza się i otrzymujemy gotwą tackę. W następnym etapie do uformowanej tacki jest pakowana np. szynka. Ostatnim etapem jest zamykanie opakowania poprzez zgrzanie górnej warstwy folii. 

Tacki formujące

Zamów już teraz najwyższej jakości talerzyki formujące i skorzystaj z naszych rozwiązań szytych na miarę!

Potrzebujesz części zamiennych i nowych elementów do swojego traysealera lub maszyny pakującej głębokotłoczącej? A może chcesz zmienić format swojego opakowania? Daj nam znać, a my się wszystkim zajmiemy.