Skanowanie 3D

Skanowanie 3D

  • Post category:Nowości
  • Reading time:4 mins read

Skanowanie 3D

Oferujemy profesjonalne mobilne skanowanie 3D dla przemysłu, wykorzystując zaawansowany system optyczny niemieckiej firmy Zeiss. Nasz laserowy skaner 3D Zeiss T-Scan to lekki i łatwy w obsłudze system nowej generacji, który zapewnia wysoką precyzję. Wykorzystujemy go w inżynierii odwrotnej do odtwarzania narzędzi formujących i zgrzewających. Nasz przenośny skaner laserowy T-SCAN Hawk, opracowany i wyprodukowany w Niemczech, spełnia najwyższe standardy przemysłowe i oferuje dokładność pomiaru rzędu +/- 0,02 mm.

Jeżeli nie jest możliwe przesłanie elementu do nas, to jesteśmy w stanie dostosować się do Twoich potrzeb i odwiedzić Ciebie! Nasza mobilna usługa skanowania 3D pozwala nam pracować na miejscu u Klienta, zapewniając wygodę i kompleksowe wsparcie. Dzięki mobilnemu skanerowi T-Scan Hawk jesteśmy w stanie przeprowadzić skanowanie 3D na miejscu i dostarczyć Ci dokładne modele i dane pomiarowe. Tworzymy rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb.

Oferujemy usługi skanowania 3D w zakresie kontroli jakości, inżynierii odwrotnej oraz dostosowania nowych wyrobów na podstawie skanu. W ramach inżynierii odwrotnej, tworzymy parametryczne modele 3D na podstawie skanu wraz z dokumentacją techniczną. Nasz skanowanie 3D zapewnia najwyższą dokładność pomiaru, sięgającą 0,02 mm, przy szybkim czasie skanowania i opracowywaniu modelu 3D bezpośrednio po skanowaniu. Nasz zaawansowany skaner T-Scan Hawk firmy Zeiss, wykorzystujący innowacyjną technologię niebieskiego światła, umożliwia pomiar w każdych warunkach, nawet dla materiałów przeźroczystych lub wysoko refleksyjnych.

Nasze główne zalety to szybkie i dokładne pomiary całego detalu, najwyższej jakości dane pomiarowe, pełna mobilność w kwestii skanowania 3D oraz opracowanie skanu do modelu 3D i dokumentacji technicznej. Jesteśmy w stanie zeskanować dowolny element bez ograniczeń dotyczących jego rozmiaru, kształtu czy materiału.

Jesteśmy dumni z tego, że oferujemy naszym klientom kompleksowe wsparcie – od technologii skanowania 3D Made in Germany i projektowania CAD, aż do produkcji części zamiennych na naszych maszynach CNC. Dzięki naszym specjalistom z dziedziny skanowania 3D i modelowania, jesteśmy w stanie dokładnie zrozumieć i odwzorować strukturę, funkcje i właściwości różnych produktów i części. Wykorzystując najnowsze technologie skanowania i oprogramowanie do obróbki danych, precyzyjnie rekonstruujemy modele 3D, dokumentację techniczną i specyfikacje materiałowe.

Oferujemy również tworzenie modeli 3D i opracowywanie dokumentacji technicznej. Nasze usługi obejmują również kontrolę jakości. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszej mobilnej usłudze skanowania 3D i jak możemy Ci pomóc!

Skanowanie 3D

Skanowanie 3D inżynieria odwrotna

Skanowanie 3D ZEISS T-SCAN

Zeiss T-Scan to lekki laserowy skaner 3D nowej generacji, który oferuje wysoką precyzję i maksymalną łatwość obsługi. To niezawodny, ręczny system, który wykorzystuje nasza firma. Stosujemy go w inżynierii odwrotnej do odtworzenia narzędzi formujących i zgrzewających zeskanowanych u naszych Klientów. Przenośny, niezależny skaner laserowy T-SCAN hawk to system opracowany i wyprodukowany w Niemczech, który spełnia najwyższe przemysłowe standardy. Skaner ten oferuje dokładność pomiaru rzędu +/- 0,02 mm w całym zakresie pomiarowym.

Zastosowany moduł fotogrametrii pozwala na pomiar geometrii dużych i ciężkich obiektów, zachowując przy tym wysoką dokładność. Skaner 3D jest wyposażony w dwa źródła lasera: czerwone i niebieskie, dzięki czemu jest w stanie pobierać geometrię różnych struktur powierzchni, materiałów. Dodatkowo, może skanować 3D ciemne oraz lśniące obiekty, głębokie kieszenie i małe detale.

Wymiarowanie u Klienta

 

Jako najbardziej inowacyjna firma w branży oferujemy niezawodne rozwiązanie dla produkcji części zamiennych w przemyśle przetwórstwa i pakowania żywności (traysealery i maszyny do pakowania próżniowego firm Multivac, Webomatic, Variovac, Sealpac, Mondini, CFS Tiromat, Reepack). Nasi eksperci przyjadą do Państwa firmy i zeskanują potrzebne narzędzia, takie jak formy, płyty grzewcze i formujące oraz wiele innych. Dzięki tej technologii możemy precyzyjnie tworzyć modele 3D z zeskanowanych narzędzi i w najkrótszym czasie odtwarzać je w procesie inżynierii odwrotnej na naszych maszynach CNC. Gwarantuje to wykonanie idealnej kopii 1:1.

 Jesteśmy dumni z tego, że oferujemy naszym Klientom kompleksowe wsparcie, począwszy od technologii skanowania 3D Made in Germany  i projektowania CAD, aż do produkcji części zamiennych na naszych maszynach CNC.

Wymiarowanie u Klienta
Skanowanie 3D inżynieria odwrotna

Od modelu do gotowego detalu

Dzięki naszym specjalistom z dziedziny 3D skanowania i modelowania, jesteśmy w stanie dokładnie zrozumieć i odwzorować strukturę, funkcje i właściwości różnego rodzaju produktów i części. Wykorzystując najnowsze technologie skanowania i oprogramowanie do obróbki danych, jesteśmy w stanie dokładnie zrekonstruować modele 3D, dokumentację techniczną i specyfikacje materiałowe. 

 Możemy również pomóc w naprawie, modernizacji i utrzymaniu maszyn i urządzeń przemysłowych poprzez dokładną analizę i rekonstrukcję części. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu w dziedzinie inżynierii odwrotnej, jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom szybką reakcję na awarie, zmniejszenie kosztów produkcji i zwiększenie efektywności procesów produkcyjnych.

Inżynieria odwrotna dla przetwórstwa i pakowania żywności

Potrzebujesz części zamiennych i nowych elementów do swojego traysealera lub maszyny pakującej głębokotłoczącej? A może chcesz zmienić format swojego opakowania? Daj nam znać, a my się wszystkim zajmiemy.